WARSZTATY I WYDARZENIA

Obecnie nie ma zaplanowanych warsztatów

 
 
Opis warsztatu
 

Warsztat WEŹ GŁĘBOKI WDECH

Na zajęciach poznajemy tajniki i sekrety naszego ogromnego narzędzia jakim jest umysł, czyli jak wpływać na jego funkcjonowanie, tak by przestał nas ograniczać w lęku, negatywnych przekonaniach i emocjach, oraz na co warto zwrócić uwagę przy jego procesach. 

Konkretna wiedza i wskazówki, które dają wiele zrozumienia dla naszego dalszego rozwoju. 

Na zajęciach zapoznajecie się Państwo z metoda „Deep Breath in Mindfulness”, której to jestem autorką. 

Za sprawą tej metody łączymy potencjał otwartości serca i umysłu, co tym samym daje nam niesamowite uczucie spokoju, błogości i jestestwa oraz integracji z naszym wyższym Ja. Ten stan nazywamy Koherencją Serca. Jednocześnie rozpoczynamy proces samoregeneracji i synchronizacji tych ważnych punktów odpowiedzialnych za energetykę naszego ciała, mózgu i serca.

Dla kogo jest ten warsztat ?

  • Dla kobiet i mężczyzn, wiek jest bez znaczenia.
  • Dla osób, które potrzebują wskazówki, zrozumienia lub motywacji do dalszego działania.
  • Dla osób z nadmierną analizą by uspokoić swój umysł.
  • Dla osób, które są nadwrażliwe, odczuwają nadmiar informacji lub są przeciążone emocjonalnie.
  • Dla osób, które mają problem z koncentracją oraz pamięcią.
  • Dla osób, które wychowują dziecko z nadwrażliwością oraz zaburzeniami neurologicznymi
  • Dla osób z epilepsją
 
O METODZIE:

Metoda Deep Breath in Mindfulness to efekt wieloletniej praktyki i obserwacji. Została opracowana przeze mnie na podstawie własnych doświadczeń, na ścieżce powrotu do zdrowia, wychodząc z ciężkiej, przewlekłej choroby jaką była epilepsja (zaburzenie pracy mózgu),depresji oraz z  destrukcyjnych przekonań oraz negatywnych wzorców. 

Praktyka ta pozwoliła mi na odbudowę komórek nerwowych, tworząc nowe połączenia w obwodzie zmian.  Wzmocniła również połączenie ze źródłem (intuicją), wyprowadziła z depresji, stanów lękowych, zaburzeń neurologicznych powstałych w wyniku nadmiernych emocji. Rozpuściła blokady energetyczno-emocjonalne, wzmacnia układ nerwowy.  Poprawiła koncentrację, napełnia ciało energią do życia, a w dalszym aspekcie zrównoważyła serce z umysłem, poprawiła uważność, co tym samym otworzyło umysł na zupełnie inne życie i funkcjonowanie niż znane było mi do tej pory. Co tym samym napełniło mnie gotowością i mądrością, by dzielić się nią z innymi ludźmi, którzy stają przed podobnymi wyzwaniami. 

Dziś jest to moją misją, by nieść światło, nadzieję we własne siły i potencjał oraz budzić w ludziach bezwarunkową miłość. 

 

 

Opinie :

Dziękuję za warsztat w Opolu. Dla mnie warsztat otwierający bramę do wewnętrznego błogiego spokoju, który jest w każdym z Nas  Polecam z całego serca warsztaty u Moniki Juraszek, która prezentuje prostą autorską metodę dotarcia do swojego serca do wewnętrznego spokoju ducha. Wystarczy 5 minut dziennie zatrzymać się … ODDYCHAĆ. Dużo wdzięczności 💖 radości i szczęścia po warsztacie. Polecam 💖💙❤ Krzysztof

Cudowny warsztat! Prosta metoda i jednocześnie tak genialna! Od 4 tygodni stosuję świadome oddechy Pani Moniki i już po dwóch tygodniach zauważyłam znaczną poprawę pamięci, koncentracji i lepszego snu! To genialna praktyka dla każdego!

Polecam ! Kasia

 

Polecam z całego serca. Już po tygodniu od warsztatów z Moniką poczułam zmianę. Oddycham pełną piersią i czuję wiatr w żaglach. Czuje że się wolna i mogę wszystko❤

Milena

 

Niesamowita osoba! Polecam warsztat z metodą oddechową Pani Moniki. Dużo praktycznej wiedzy i niesamowita atmosfera.                  Po warsztacie człowiek czuje się pełny energii, wiedzy i gotowy do dalszego działania. POLECAM!

Edyta