WARSZTATY I WYDARZENIATerminy warsztatów:

warszawa

Gorzów Wielkopolski 16-17 / 02

AKADEMIA TAŃCA I BALETU FRU

ul. Sikorskiego 111 

16 luty/ WEŹ GŁĘBOKI WDECH 

godzina 17:00 – 20:00

 

17 luty/ Dwupunkt  godzina 10:00

Oraz sesje indywidualne – „Wgląd w energię potencjału”

 

PŁOCK  9/03/2019

Szkoła  językowa COME 2 SPEAK
ul. Nowy Rynek 3
godzina 11:00 – 14:00

https://www.facebook.com/events/2050426328371032/

 

WARSZAWA 23-24/03/2019

CENTRUM JOGI 
ul. Bracka 22 lok.12 II piętro (klatka za bramą po lewej)
00-028 Warszawa
kod do klatki 12 kluczyk 1212

 

23 SOBOTA – WEŹ GŁĘBOKI WDECH  17:00 

24 NIEDZIELA – WARSZTAT – METODA DWUPUNKTOWA 11:00

 

Kontakt : 

tel. 536 923 993

mail uplife78@gmail.com

 

 

Warsztat WEŹ GŁĘBOKI WDECH jest dla osób poszukujących własnej techniki rozwoju lub powrotu do zdrowia. Na początku krótko omawiamy temat świadomego oddechu i połączenia z intuicją.

Na zajęciach zostanie przedstawiona z metoda „Deep Breath in Mindfulness”, Tym samym wejdziemy w stan koherencji serca tak by obudzić i połączyć się z potencjałem połączenia serca i umysłu i jednocześnie rozpoczynając proces samoregeneracji naszego ciała, zrównoważenia emocjonalnego oraz przełączenia umysłu w stan uważności.

Dla kogo warsztaty są te warsztaty?

Warsztat jest dla kobiet i mężczyzn, wiek jest bez znaczenia.

Jeśli potrzebujesz wskazówki lub stoisz na rozdrożu w obecnym czasie, jesteś zagubiony i nie wiesz w którą stronę iść.

Odczuwasz nadmiar impulsów, lub informacji.

Poszukujesz metody, która ukierunkuje Cię w swoich działaniach oraz odbuduje i wzmocni twoje połączenie z intuicją, która to jest naszym naturalnym GPS.

Lub chcesz zbalansować swoje ciało, od strony STRESU I EMOCJI, żyjesz w bardzo intensywnym trybie pracy, obowiązków i potrzebujesz prostej techniki by w szybkim czasie wprowadzić się z stan GłĘBOKIEGO SPOKOJU.

To ten warsztat jest dla Ciebie !

Co wyniesiesz z warsztatów ?  

Zapoznasz się z moją techniką świadomego oddechu „Deep Breath in Mindfulness”

Z balansujesz swoje emocje, wejdziesz w cudowną bliskość z własnym JA.

Napełnisz się energią ze źródła, która da Ci siłę do dalszego działania.

Odczujesz swoje połączenie z własnym potencjałem.

Z integrujesz się znad świadomością własnej duszy, co sprawi że poczujesz bezgraniczną miłość płynącą ze źródła, a to zapoczątkuje piękne przemiany w każdej twojej komórce. Poznasz prostą i szybką technikę uwalniającą od nadmiernych emocji i stresu.

O metodzie:

Metoda Deep Breath in Mindfulness to praca z Świadomym Oddechem w świętej przestrzeni naszego potencjału. Opracowałam Ją na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji na ścieżce powrotu do zdrowia, wychodząc z ciężkiej, przewlekłej choroby, pesymistycznego myślenia, destrukcyjnych przekonań oraz negatywnych wzorców. 

Ta metoda odbudowuje połączenie ze źródłem, wyprowadza z depresji, stanów lękowych, zaburzeń neurologicznych powstałych w wyniku nadmiernych emocji. Rozpuszcza blokady energetyczno-emocjonalne, wzmacnia układ nerwowy odbudowując tym samym nowe połączenia. Poprawia koncentrację, napełnia ciało energią do życia, równoważy serce z analitycznym umysłem, poprawia uważność co tym samym otwiera umysł i sprawia że staje się on naszym genialnym narzędziem a nie „panem”.  

Dzięki uważności przechodzimy na prowadzenie intuicyjne co powoduję dochodzenie do naszej wewnętrznej prawdy, bliskości z własnym Ja, oraz rozpuszczenia iluzji i ograniczeń naszego umysłu

To metoda, która porządkuje naszą podświadomość, po kolei eliminując naturalnie negatywne programy, myślo-kształty i wzorce, w sposób subtelny, zastępując budującymi i dającymi rozwój myślami, zgodnie z naturą człowieka i jego prawdziwymi odczuciami. Odnawiamy dzięki temu połączenie z matką naturą i całym wszechświatem.

Wtedy cuda.. zaczynają być na porządku dziennym <3

Zapisy na warsztat mailowo lub telefonicznie

cena warsztatu : 230 zł

uplife78@gmail.com lub 536-923-993

 

 

Opinie :

Dziękuję za warsztat w Opolu. Dla mnie warsztat otwierający bramę do wewnętrznego błogiego spokoju, który jest w każdym z Nas  Polecam z całego serca warsztaty u Moniki Juraszek, która prezentuje prostą autorską metodę dotarcia do swojego serca do wewnętrznego spokoju ducha. Wystarczy 5 minut dziennie zatrzymać się … ODDYCHAĆ. Dużo wdzięczności 💖 radości i szczęścia po warsztacie. Polecam 💖💙❤ Krzysztof

 

Cudowny warsztat! Prosta metoda i jednocześnie tak genialna! Od 4 tygodni stosuję świadome oddechy Pani Moniki i już po dwóch tygodniach zauważyłam znaczną poprawę pamięci, koncentracji i lepszego snu! To genialna praktyka dla każdego!

Polecam ! Kasia