KSIĄŻKA

„SEKRETY ZDROWEGO I PIĘKNEGO UMYSŁU”

– Czyli jak żyć w pełni swojego potencjału”
To książka w tematyce psychologii i rozwoju osobistego, motywująca do tego by nigdy się nie poddawać. 
Autorka książki opowiada o swojej prawdziwej historii, kiedy zmagała się z ciężką depresją oraz chorobą neurologiczną. Te doświadczenia zbudowały w niej niezwykłą determinację i siłę, która doprowadziła krok po kroku, do pełnego uzdrowienia jej ciała oraz diametralnej zmiany jej życia na lepsze, a jakim nawet jak wspomina nigdy nie marzyła. 
Dziś jest kobietą, która uczy o tym czym jest umysł i jego działania, jak rozwiązywać swoje problemy, pokonywać swoje wyzwania, oraz jak za pośrednictwem prostych naturalnych praktyk i technik można otworzyć swój umysł na nowe możliwości i kierunki życia. 
Ta pozycja jest godna uwagi. 

To książka o odwadze, sile i determinacji, o walce z przewlekłą chorobą, ale przede wszystkim o uwolnieniu siebie z ograniczeń własnego umysłu.

Jeśli poszukujesz motywacji do działania, dla siebie lub dla kogoś Ci bliskiego lub sam walczysz z pewnymi przeciwności, które nie dają  spokoju, a wewnętrznie czujesz, że coś z tym powinieneś zrobić, to trafiłeś/aś na odpowiednią książkę.

Czasem człowiek potrzebuje silnego bodźca do wprowadzenia zmian w swoim życiu, ta książka zdecydowanie może być właśnie takim impulsem. Znajdziesz w niej pełno pięknych procesów uwalniających swojego geniusza, ale też i różnych emocji, które sprowadzają Czytelnika do pełnego odczucia autora, dając wiele ciekawych przemyśleń i uruchamiając w ten sposób proces poszerzenia świadomości w potrzebnym aspekcie.

Książka ta jest lekką lekturą i pełną odkrytych sekretów dotyczących prawidłowego funkcjonowania naszego ciała i pełni świadomości ludzkiego życia. Zawiera wiele ważnych wskazówek na drodze powrotu do zdrowia i równowagi pomiędzy sercem i umysłem.

 • Depresja
 • Stany lękowe
 • Padaczka
 • Problemy z nałogami
 • Nadpobudliwość
 • Brak pewności siebie
 • Pesymistyczne myślenie
 • Problem z wyznaczeniem sobie celu
 • Brak kreatywności
 • Niska samoocena
 • Brak asertywności
 • Nadmierna analiza
 • Problemy z emocjami

Opinie o książce :

Nieznany Świat (miesięcznik) : Ważna, bardzo inspirująca lektura. I potężny ładunek optymizmu dla tych, którzy zmagają się z ciężkimi, pozornie nieuleczalnymi schorzeniami. Przypadek Pani Moniki Juraszek udowadnia, że nic nie jest raz na zawsze przesądzone, a w życiu – powtórzmy – wszystko jest możliwe

Ewelina Stępnicka – terapeuta i mówca motywacyjny.  „Ta książka to cudowna uczta dla każdego, kto ma odwagę stawić się do życia i ukochać swoje ciało, umysł i duszę. To lektura pełna prawdy, miłości, wrażliwości oraz cennych informacji. Po przeczytaniu tej książki człowiek naprawdę wierzy, że w życiu wszystko jest możliwe.”

Ewa Dziubanii-Pniewska – mentor i coach kobiet. „Niezwykła książka o poszukiwaniu siebie z epilepsją w roli głównej. Osobista historia pokonania choroby i odkrycia swojej własnej mocy. To książka o pokonywaniu własnych słabości i podążaniu za głosem serca. Bardzo polecam.”

CENA 33 zł + wysyłka

Jeśli chcesz zamówić egzemplarz, skontaktuj się  pisząc na mail

 

 

Organizujemy również spotkania autorskie we współpracy z bibliotekami oraz domami kultury.

Dystrybucja i sprzedaż książki kontakt : 

Monika Juraszek

536 923 993

uplife78@gmail.com

 

 

 

Zapraszamy również na stronę Nieznanego Świata na której można zakupić egzemplarz książki.

www.nieznanyswiat.pl