SESJE INDYWIDUALNE

                                 

     Sesja indywidualna to rozmowa w przestrzeni akceptacji i spokoju. Często to właśnie te aspekty są najważniejszą przestrzenią do uzdrowienia danego konfliktu.

Wykorzystując metodę świadomego oddechu „Deep Breath in Mindfulness”, którą stworzyłam intuicyjnie na drodze powrotu do własnego zdrowia, przyglądamy się i przepracowujemy takie aspekty jak:

– blokady energetyczno – emocjonalne
– destrukcyjne wzorce myślowe, programy z podświadomości (często z dzieciństwa)
pesymistyczne myślenie oraz nastawienie do konkretnego tematu

– nadmiernie analityczny umysł

– nadmierne emocje

– traumatyczne przejścia

Osoba otrzymuje technikę dopasowaną indywidualnie do jej potrzeb.

Cele sesji:
– równowaga emocjonalna

– równowaga ciała energetycznego

– harmonia – spokój oraz poprawa koncentracji i pamięci
– ,,rozpuszczenie” węzłów emocjonalnych przez oddech
– odblokowanie aspektów takich jak: finanse, zdrowie, związki i relacje
– dotarcie do własnego potencjału i szczęścia

 

 

 

 Sesja Partnerska                                                    

Sesja partnerska to praca w relacji z drugą osobą. 

Para zapoznaje się z techniką oddechu „Deep Breath in Mindfulness”, dzięki czemu spogląda na główny punkt nie z perspektywy problemu, ale z perspektywy zrozumienia, dając sobie tym samym dystans, głębię spokoju i szacunek do emocji, naturalnie tworząc rozwiązanie danego konfliktu. Klienci otrzymują techniki do wzajemnej pracy, porady oraz pełne wsparcie, również poza sesją.

Ustawienia partnerskie – kobieta-mężczyzna w pełni swojego potencjału.
Akceptacja indywidualności – zrozumienie drugiego partnera – wspólna przestrzeń – zbalansowanie emocji.

Równoważenie emocji w technice Deep Breath in Mindfulness

 

Opinie :

Dziś przeczytałem. Książka jest w całości pięknie spisaną afirmacja życia w świadomości i akceptacji, podnosi ducha i umysł nastraja na tworzenie. We mnie wzbudziła spokój i akceptację i choć tematy w niej poruszone można by drążyć setkami stron to w tych 120 stronach jest spisana historia budzącej się odwagi życia pełnią do czego P. Monika umiejętnie zachęca. Dziekuje. Dawno nie mialem w rekach tak autentycznej ksiazki w ktorej czuje sie szczerość i zachwyt nad życiem. Pozdrawiam.

 Łukasz M.

Monika to bardzo mądra kobieta, potrafiąca pomóc i sobie i innym w sposób ciepły i życzliwy. Rozmowa z nią stawia na nogi połamanych duchowo ludzi. Fajnie, że jest 

Ewa

Bardzo ciepła i kochająca osoba, osoba dbająca nie tylko o siebie ale również o rozwój innych wspaniały przykład osoby ustabilizowanej emocjonalnie przykład do naśladowania Monika jest po prostu wspaniała!

Kinga

Namaste za serce, miłość, światło, cenne rady i pomoc w dalszym rozwoju

Barbara

Gorąco polecam teraupetyczne spotkania w Studio UpLife. Monika w pełni współodczuwa z osobą potrzebującą wsparcia. W punkt znajduje zawsze przyczynę problemu i potrafi nakreślić obraz drogi wyjścia. Ma otwarte serce i umysł. Sposób nawiązywania relacji, zaciera granice dystansu i wprowadza w ramy przyjacielskiej , emanującej głębokim spokojem konwersacji. Gorąco polecam  

Dorota

Polecam warsztaty Moniki Juraszek. Można poznać konkretne narzędzia do samodzielnego zastosowania. Staram się codziennie wykonywać ćwiczenia oddechowe. W tej chwili mam energię do działania, realizuję powoli plany i marzenia, mam więcej odwagi, by żyć tak jak chcę. Polecam wszystkim naturalne metody 🙂

Jagoda